Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Бінарний урок на тему: «Сучасні комплексні інсталяційні системи для монтажу внутрішнього обладнання водопостачання і опалення»

«Що потрібно знати, щоб країну відбудувати?», – з таким запитанням звернувся до учнів групи №122 викладач Дмитро Нікольчук, який разом із майстром в/н Анатолієм Єфіменко провів бінарний урок на тему: «Сучасні комплексні інсталяційні системи для монтажу внутрішнього обладнання водопостачання і опалення». Урок проходив у рамках Тижня професійної освіти, і здобувачів освіти змогли примінити одержані знання з теоретичної частини уроку на практиці: у навчально-практичному центрі з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» виконували пайку та монтаж різноманітних труб за допомогою сучасного обладнання. Цікаво та змістовно, наші вихованці вже можуть провести невеличкий ремонт у себе вдома!

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x