Рущак Михайло Юрійович

Директор Центру

тел: +380989992049

Тітенок Андрій Вікторович

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

тел: +380989992049

Старик Юрій Іванович

Заступник директора з виховної роботи

тел: +380989992049

Чекригіна Ганна Борисівна

Заступник директора з науково-методичної роботи

тел: +380989992049

Прісняк Петро Васильович

Заступник директора з навчальної роботи

тел: +380989992049

Мітькевич Елла Петрівна

Методист

тел:

Боднар Сніжана Олександрівна

Методист

тел:

Кляпетура Мар’яна Вадимівна

Старший майстер

тел:

Вакарук Віктор Васильович

Старший майстер

тел:

Побережна Людмила Іванівна

Старший майстер

тел:

Дранічнікова Вікторія Анатоліївна

Викладач історії

тел:

Лелявина Ірина Володимирівна

Викладач математики

тел:

Чугаєва Олена Анатоліївна

Майстер в/н професії "Кухар; кондитер"

тел:

Срібняк Тетяна Василівна

Майстер в/н професій "Кухар", "Пекар", "Офіціант"

тел:

Мельник Ульяна Петрівна

Майстер в/н професії "Закрійник"

тел:

Грель Наталія Володимирівна

Викладач спецдисциплін художніх професій

тел:

Щегельська Алла Михайлівна

Викладач української мови та літератури

тел:

Сопільник Марія Павлівна

Викладач спецдисциплін швейних професій

тел:

Банасюкевич Тетяна Миколаївна

Майстер в/н професії "Кравець"

тел:

Чорна Олена Миколаївна

Майстер в/н професії "Кравець"

тел:

Зборовець Наталія Миколаївна

Майстер в/н професії "Закрійник"

тел:

Маланчук Марія Володимирівна

Майстер в/н професії "Кравець"

тел:

Сухляк Анастасія Сергіївна

Майстер в/н професії "Майстер готельного обслуговування; адміністратор"

тел:

Жмурко Олена Георгіївна

Викладач біології, хімії, екології

тел:

Корчак Віталіна Віталіївна

Майстер в/н професії "Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів; маляр"

тел:

Дроздовська Леся Василівна

Майстер в/н професії "Майстер готельного обслуговування; адміністратор"

тел:

Срібняк Лариса Василівна

Викладач інформатики, інформаційних технологій, комп'ютерної графіки, фізичної культури

тел:

Романова Ольга Григорівна

Майстер в/н з професії "Монтажник гіпсокартонних конструкцій; штукатур"

тел:

Микитюк Галина Іванівна

Майстер в/н з професії "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання"

тел:

Ковальчук Надія Григорівна

Майстер в/н з професії "Реставратор декоративних штукатурок та ліпних виробів; маляр"

тел:

Кащук Наталія Віталіївна

Викладач історії; основ трудового законодавства; основ права; громадянської освіти

тел:

Чорненька Олеся Миколаївна

Викладач біології, хімії, екології

тел:

Савельєва Ірина Рудольфівна

Викладач фізики, астрономії, креслення

тел:

Степанова Тетяна Вікторівна

Викладач української мови та літератури

тел:

Маліновська Наталія Вячеславівна

Майстер в/н професії "Кравець"

тел:

Ряба Ірина Євгенівна

Майстер в/н професії "Пекар; кухар"

тел:

Мариніна Вікторія Іванівна

Викладач фізики, астрономії, електротехніки

тел:

Ковальчук Тетяна Миколаївна

Майстер в/н професії "Кравець"

тел:

Мацарський Борис Васильович

Майстер в/н професії "Слюсар з ремонту колісних ТЗ; рихтувальник кузовів; водій автотранспортних засобів (категорія "С")"

тел:

Маканик Анастасія Вікторівна

Майстер в/н професії "Кухар; кондитер"

тел:

Таєнчук Олена Василівна

Майстер в/н професії "Живописець; оформлювач вітрин, приміщень та будівель"

тел:

Матковська Любов Василівна

Майстер в/н професії "Кухар; кондитер"

тел:

Барабаш Ірина Олексіївна

Викладач математики

тел:

Главацька Олена Геннадіївна

Викладач спецдисциплін будівельних професій

тел:

Житомірський Андрій Васильович

Викладач Захисту України, фізичної культури

тел:

Громик Наталія Василівна

Майстер в/н професії "Штукатур; монтажник гіпсокартонних конструкцій"

тел:

Репінецька Лариса Петрівна

Майстер в/н

тел:

Тимчук Олег Михайлович

Викладач спецдисциплін автомобільних професій

тел:

Дата оприлюднення Найменування посади та структурного підрозділу Ми пропонуємо Файли Контакти відповідальної особи