Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Визначення стресостійкості

Повномасштабна війна триває майже рік. Весь цей час чимало людей переживають тривогу, стрес та страх. Особливо ці відчуття посилилися внаслідок масових обстрілів та відключення електроенергії.

Про те, як підтримувати своє ментальне здоров’я та розвивати в собі стресостійкість на зустрічі із педагогічними працівниками розповідала практичний психолог центру, Золотарьова Катерина Михайлівна. Разом з учасниками освітнього процесу практично освоювались прийоми подолання стресу та шляхом анкетування визначався рівень стресостійкісті кожного.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x