Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Випускний – це тільки початок!

Сьогодні радісна та водночас трішечки сумна подія. 23 випускники нашого закладу з професії “Перукар” завершили своє навчання та поринути у доросле, самостійне життя.

Багато сподівань, сльози радощів та хвилювання – все це читалося в обличчях випускників, але ми віримо, що їх очікує світле майбутнє та успіхи в професії.

Доброго шляху, звершень та успіхів побажали випускникам заступники директора Центру, викладачі та майстер виробничого навчання Тетяна Сергіївна.

Легких доріг вам, шановні випускники! Хай всім щастить!!

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x