Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Виховний захід «Війна в Афганістані – погляд крізь роки, історія та сьогодення!»

15 лютого 2023 року в ДНЗ “Подільський центр ПТО” згідно плану виховної роботи було проведено виховний захід «Війна в Афганістані – погляд крізь роки, історія та сьогодення!» з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ї річниці виводу військ з Афганістану.

Вихователями гуртожитку під час проведення виховної години було наглядно продемонстровано учням географічне положення республіки Афганістан, доведені причини та імперська сутність вторгнення радянської армії на суверенну територію іншої держави та гіркі наслідки агресії.

В ході заходу учні мали змогу наглядно ознайомитись з тематичною фотовиставкою «Афганська війна – жива пам’ять!». Вихователь Маслов О.Є вміло довів багато цікавої інформації та фактів: особливостей бойових дій у гірській-пустельній місцевості, прикладів героїзму воїнів українців під час бойових дій, тощо. До висвітлення подій було залучено і учнівську аудиторію. Виховна година стала вагомим елементом патріотичного виховання молоді на тлі реальної війни з терористичною росією.

Центр розвитку кар’єри проводить кар’єрне консультування здобувачів нашого закладу. Бізнес-консультант Дранічнікова Вікторія Анатоліївна розпочала цикл тренінгів техніки пошуку роботи. Сьогодні учні навчилися правильно складати власне резюме, адже це один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Щиро надіємось, що дані знання пригодяться нашим випускникам.

У невимушеній та творчій атмосфері проходять заняття гуртка художньо-естетичного напрямку “Пікассо” під керівництвом Н.В. Грель, де здобувачі освіти працювали над виконанням багатошарових витинанок. Найкращі роботи було обрано для участі у І Всеукраїнському багатожанровому конкурсі дитячо-юнацької творчості “Платформа талантів”

Вчитися корисно протягом усього життя!!! Дізнаватись про щось нове завжди цікаво!!!! Саме з такою метою наші здобувачі освіти з професії “кухар; кондитер” Лупан Христина та Павленко Крістіна разом з майстром виробничого навчання Чугаєвою О.А. відвідали майстер-клас за темою “Культура та особливості сучасної італійської кухні”, який проводив президент Асоціації UCM Italy Паоло Брешиа, разом із командою […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x