Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля-2022»

22 червня пройшов відбірковий тур

Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля-2022».

У фіналі конкурсу, який відбувся 30 червня, державний навчальний заклад “Подільський центр ПТО” представив роботи у двох номінаціях: «Казкові бажання» в колекції одягу «Молода надія» та ансамбль одягу “PRIMAVERA”.

За рішенням журі, яке складалося з провідних дизайнерів одягу, художників та викладачів вишів України, ансамбль одягу “PRIMAVERA” y фіналі виборов почесне ІІ місце!

Вітаємо наших талановитих здобувачів освіти з професії “Кравець” та їх неперевершених наставників Чорну О.М., Сівак Ж.І. та Сиротюк О.С.

Подальших творчих злетів і якнайшвидшої Перемоги!

Центр розвитку кар’єри проводить кар’єрне консультування здобувачів нашого закладу. Бізнес-консультант Дранічнікова Вікторія Анатоліївна розпочала цикл тренінгів техніки пошуку роботи. Сьогодні учні навчилися правильно складати власне резюме, адже це один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Щиро надіємось, що дані знання пригодяться нашим випускникам.

У невимушеній та творчій атмосфері проходять заняття гуртка художньо-естетичного напрямку “Пікассо” під керівництвом Н.В. Грель, де здобувачі освіти працювали над виконанням багатошарових витинанок. Найкращі роботи було обрано для участі у І Всеукраїнському багатожанровому конкурсі дитячо-юнацької творчості “Платформа талантів”

Вчитися корисно протягом усього життя!!! Дізнаватись про щось нове завжди цікаво!!!! Саме з такою метою наші здобувачі освіти з професії “кухар; кондитер” Лупан Христина та Павленко Крістіна разом з майстром виробничого навчання Чугаєвою О.А. відвідали майстер-клас за темою “Культура та особливості сучасної італійської кухні”, який проводив президент Асоціації UCM Italy Паоло Брешиа, разом із командою […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x