Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля-2022»

22 червня пройшов відбірковий тур

Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля-2022».

У фіналі конкурсу, який відбувся 30 червня, державний навчальний заклад “Подільський центр ПТО” представив роботи у двох номінаціях: «Казкові бажання» в колекції одягу «Молода надія» та ансамбль одягу “PRIMAVERA”.

За рішенням журі, яке складалося з провідних дизайнерів одягу, художників та викладачів вишів України, ансамбль одягу “PRIMAVERA” y фіналі виборов почесне ІІ місце!

Вітаємо наших талановитих здобувачів освіти з професії “Кравець” та їх неперевершених наставників Чорну О.М., Сівак Ж.І. та Сиротюк О.С.

Подальших творчих злетів і якнайшвидшої Перемоги!

#16_днів_проти_насилля Сучасна молодь відкрита та емпатійна, тому так багато учнів Центру долучилися до акції “Обійми” в рамках Всеукраїнських заходів “16 днів проти насилля”. Сьогодні кожен, хто потребував міцних дружніх обіймів, отримав їх. Запровадимо ініціативу щоденних дружніх обіймів для усіх, хто відчуватиме таку потребу!

28 листопада 2022 року в ДНЗ “Подільський центр” з метою запобігання вживання серед молоді наркотичних речовин, алкоголю та тютюнопаління в контексті “Регіональної політики з профілактики правопорушень, протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин тощо”, відбулася зустріч першокурсників з оперуповноваженим УБН в Хмельницькій області ДБН НПУ майором поліції Дорош Л.В.. У виступі […]

З вірою в мирне майбутнє України учні професії “Живописець; оформлювач вітрин, приміщень та будівель,” під керівництвом викладача Н.В.Грель та майстра в/н О.П.Остапович, створили тематичні витинанки на різдвяну тематику, та оформили їх у вигляді об’ємних інтер’єрних прикрас та шадоу- бокса. Роботи представлені для участі в арт-проєкті “Зимова фантазія”.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x