Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

#діти#права#поліціяКам’янеччини

Поліцейські Кам’янеччини провели зі здобувачами освіти лекції на тему дотримання прав дитини

Такі тематичні лекції приурочені до Всесвітнього дня дитини, який відзначався 20 листопада.

#діти#права#поліціяКамянеччини

Вчора поліцейські відвідали Державний навчальний заклад «Подільський центр професійно-технічної освіти» та поспілкувалися зі студентами на тему дотримання прав дитини. Також поліцейські розповіли їм про обов’язки та відповідальність за правопорушення.

Загалом, такі лекції проходили протягом останніх днів по навчальних закладах району та були спрямовані на підвищення рівня обізнаності дітей у сфері дотримання їх прав та свобод, формування у них правомірної поведінки, а також нетерпимості до правопорушень.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x