Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Засідання «круглого столу» за участю класних керівників, майстрів та вихователів

24.01.23 в ДНЗ “Подільський центр ПТО” за участю класних керівників, майстрів та вихователів було проведено засідання «круглого столу», метою якого було напрацювання єдиного підходу учасників освітнього процесу для покращення навчально – виховної роботи в гуртожитках, приведення виховної роботи із здобувачами освіти у відповідність з конкретними педагогічними ситуаціями та пошук умов для здійснення цілеспрямованого виховного впливу на учнів особливо в умовах воєнного стану.

Заступник директора з виховної роботи Старик Ю.І. довів до присутніх основні вимоги керівних документів щодо виховної роботи, окреслив завдання на другий семестр та перспективи, нагадав кожному його посадові обов’язки.

Учасники засідання «круглого столу» сконцентрували свою увагу на те, що специфікою системи виховної роботи професійно-технічного навчального закладу є те, що певна частина учнів проживає в гуртожитку, відірвана від сім’ї, і тому саме такий напрям роботи як створення для мешканців комфортних житлово–побутових, культурних умов, є одним із пріоритетних.

Організація життєдіяльності учнів у гуртожитку має величезний виховний потенціал, а допомога вихованцям раціонально використовувати його з метою розвитку, вдосконалення моральних, етичних і фізичних якостей особистості, а також відпочинку, культурних розваг, занять улюбленою справою, самообслуговування в побуті, дотримання норм особистої гігієни – одне з найважливіших завдань, які постають перед педагогічним колективом Центру

У своїх виступах вихователі, майстри, класні керівники висвітлили позитивні та негативні моменти своєї діяльності та визначили шляхи усунення недоліків та вдосконалення єдиного навчально-виховного процесу у ДНЗ “Подільський центр ПТО”

Центр розвитку кар’єри проводить кар’єрне консультування здобувачів нашого закладу. Бізнес-консультант Дранічнікова Вікторія Анатоліївна розпочала цикл тренінгів техніки пошуку роботи. Сьогодні учні навчилися правильно складати власне резюме, адже це один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Щиро надіємось, що дані знання пригодяться нашим випускникам.

У невимушеній та творчій атмосфері проходять заняття гуртка художньо-естетичного напрямку “Пікассо” під керівництвом Н.В. Грель, де здобувачі освіти працювали над виконанням багатошарових витинанок. Найкращі роботи було обрано для участі у І Всеукраїнському багатожанровому конкурсі дитячо-юнацької творчості “Платформа талантів”

Вчитися корисно протягом усього життя!!! Дізнаватись про щось нове завжди цікаво!!!! Саме з такою метою наші здобувачі освіти з професії “кухар; кондитер” Лупан Христина та Павленко Крістіна разом з майстром виробничого навчання Чугаєвою О.А. відвідали майстер-клас за темою “Культура та особливості сучасної італійської кухні”, який проводив президент Асоціації UCM Italy Паоло Брешиа, разом із командою […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x