Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Засідання методичної комісії класних керівників, керівників гуртків, вихователів, бібліотекарів

15 грудня 2022 року в актовій залі ДНЗ «Подільський центр ПТО» відбулося засідання методичної комісії класних керівників, керівників гуртків, вихователів, бібліотекарів під головуванням Мариніної В.І.

Перша частина порядку денного засідання сформовано на основі листа, Міністерства освіти і науки України від 06.12.2022 р. № 4/3471-22 (30 травня 2022 року) «Про запобігання та протидію домашньому насильству в умовах воєнного стану в Україні».

Згідно зазначеного листа, психолог Центру – Золотарьова К.М. та соціальний педагог – Юзюк Л.А., провели навчання з педагогічними працівниками щодо здійснення заходів стосовно виявлення домашнього насильства на ранніх стадіях, а також вказали на напрями подальшої роботи з особами, які постраждали від насильства.

Інша частина доповідачів (заступник директора з науково-методичної роботи – Чекригіна Г.Б., методист – Мітькевич Е. П., заступник директора з навчальної роботи – Прісняк П.В., заступник директора з виховної роботи – Старик Ю.І.) висвітлили внутрішні аспекти проблематики навчання, виховання та профорієнтаційної роботи в нашому навчальному закладі.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x