Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Засідання МК загальноосвітніх дисциплін

18 січня 2023 року відбулося засідання МК загальноосвітніх дисциплін, на якому обговорювалися наступні питання: розвиток патріотичних почуттів та національної свідомості здобувачів освіти на уроках загальноосвітніх дисциплін; аналіз навчальних досягнень учнів з предметів загальноосвітньої підготовки за І семестр 2022-2023 н.р.; про стан підготовки викладачів м/к до атестації; проведення предметного тижня з іноземної мови.

Сьогодні питання виховання справжнього громадянина країни є дуже актуальним. Треба звернути особливу увагу на виховання підростаючого покоління не тільки в родині, під час виховних заходів, а й під час навчальної діяльності. Викладачі Щегельська А.М., Кащук Н.В., Житомірський А.В. поділилися досвідом свої роботи щодо розвитку патріотичних почуттів та національної свідомості здобувачів освіти на уроках української мови та літератури, суспільних дисциплін, захисту України відповідно.

Заступник директора з НР Прісняк П.В. проаналізував навчальні досягнення учнів за І семестр 2022-2023 н.р., звернув увагу викладачів на завдання у ІІ семестрі щодо покращення якості знань учнів.

Заступник директора з НМР Чекригіна Г.Б. поінформувала про рівень підготовки викладачів до атестації; викладачі Дранічнікова В.А., Жмурко О.Г., Чорний О.В., які атестуються у 2023 році, прозвітували про свою педагогічну діяльність у між атестаційний період.

Голова МК Савельєва І.Р. ознайомила присутніх із програмою проведення тижня з іноземної мови в Центрі.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x