Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Засідання МК педагогів загальноосвітньої підготовки

11.05 відбулося засідання МК педагогів загальноосвітньої підготовки.

Порядок денний

1.Професійна спрямованість викладання предметів загальноосвітньої підготовки як засіб розвитку ключових компетентностей здобувачів освіти.

2.Гурткова робота як засіб подолання недоліків у навчанні та вихованні учнів.

3.Про підготовку і участь учнів Центру в НМТ.

4.Про завершення навчального року з предметів загальноосвітньої підготовки.

5.Про проведення тижня історії.

Педагоги обговорили питання професійної спрямованості завдань для здобувачів освіти, завершення навчального року та підготовки учнів до НМТ.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x