Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Зустріч педагогічного колективу закладу з психологом та юристом-консультантом Кам’янець-Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

На сьогодні інтерес до питання організації роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (КПМЦСССДМ) зумовлено актуальністю проблематики дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Саме тому, 17 січня 2023 року в ДНЗ «Подільський центр ПТО» відбулася зустріч педагогічного колективу закладу з психологом Центру – Заїкою Тетяною Михайлівна та юристом-консультантом Кам’янець-Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Арнаутовою Яною Олександрівною, які у спільній доповіді: «Організація роботи міського центру соціальних служб з сім’ями, дітьми та молоддю в умовах війни» озвучили основні юридичні та психологічні аспекти із зазначеної проблематики та вказали на основні напрями надання базової підтримки, інформації постраждалим та шляхи їх вирішення.

Доповідач-юрист Арнаутова Яна Олександрівна зосередила увагу на юридичній складовій надання допомоги дітям, які опинилися в тяжкому становищі через певні життєві сімейні обставини. Зокрема нею наголошувалося на порядок звернення дітей до правоохоронних органів, як отримати доступ до цих служб, а також на оскарження в суді неправомірних дій батьків, членів родини, тощо.

Значно розширила уяву про зазначену проблематику психолог Заїка Тетяна Михайлівна, яка фахово донесла до слухацької аудиторії інформацію про психологічні наслідки від насильства та їх вплив на поведінку дітей, які опинилися в епіцентрі сімейного конфлікту; надання психологічної допомоги постраждалим дітям; вживання профілактичних заходів з метою зменшення психологічних ризиків для здоров’я тощо.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x