Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Зустріч педагогічного колективу  із  заступником начальника безоплатної правової допомоги

В умовах  воєнного стану надважливим завданням для місцевої влади є надання безоплатної правової допомоги.

Саме тому 18 січня 2023 року в ДНЗ «Подільський центр ПТО» відбулася зустріч педагогічного колективу  із  заступником начальника безоплатної правової допомоги – Задорожною Аліною Володимирівною.

Аліна Володимирівна у доповіді «Організація безоплатної правової допомоги для викладачів  професійної (професійно-технічної) освіти озвучила інформаційні матеріали про особливості функціонування системи БПД в умовах російської агресії проти України.

Зокрема доповідач зазначила, що найзручнішим способом отримання для українців правової інформації та підтримки відбувається через єдиний номер контактного центру системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103.

Доповідач сфокусувала увагу на визначенні категорій громадян, які підлягають наданню такої допомоги, а саме: малозабезпечені, учасники бойових дій, внутрішні переселенці, діти й особи, які стали жертвами насильства тощо та вказала на механізм отримання безоплатної правової допомогу через звернення до  найближчих місцевих центрів чи бюро правової допомоги.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x