Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії МОНТАЖНИК САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ТА УСТАТКУВАННЯ

#ДНЗ_Подільський_ЦПТО

Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні

До Центру завітали довгоочікувані гості – представники Проєкту EDUP «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні», що впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва і ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти і науки України, які провели конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії МОНТАЖНИК САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ТА УСТАТКУВАННЯ.

Перевірили навички і професійні компетенції наших юних майстрів: учні склали письмовий тест та зібрали водомірний вузол.

Визначали трьох призерів. До присутніх звернулась ІЛАРІОНОВА Ніна – експертка проєкту Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні, яка розповіла, що загалом такий конкурс проходить у 20 училищах України. Незабаром журі оберуть десятку найкращих учасників. Вони представлятимуть державу на міжнародному змаганні у Відні.

Цікаві майстер-класи на сучасному сантехнічному обладнанні провів Роман ЛЕТНЯНКА – інсталятор, запрошений експерт проєкту Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні. Високоповажне журі, до складу якого входив головний інженер ДП «Тепловода» Валерій Сальва, наш роботодавець, визначило найкращих!

Отже, переможцями конкурсу стали учні групи №122 –АФРАМЧУК Богдан – І місце; СВАРИЧЕВСЬКИЙ Ілля – ІІ місце, МИХАЙЛОВ Денис – ІІІ місце. Усі отримали дипломи та цінні подарунки.

Хлопціці кажуть, що планують далі навчатися та працювати за фахом і переконані – сантехнік, який знається на сучасній техніці, завжди знайде собі гідну роботу!

Щиро вітаємо переможців та вдячні Проєкту EDUP за проведення конкурсу!!!

Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації повідомляє про впровадження програми «Відповідальне споживання» за участі НЕК «Укренерго» за результатами наради, проведеної 17.05.2024 під головуванням Президента України. У зв’язку з цим, Подільський професійни коледж закликає Вас до додержання правил ощадливого споживання електроенергії, інструментів та обладнання, економії енергоресурсів, дотримання енергоефективності, енергозбереження, в тому числі в побуті. […]

29 травня на базі Закладу професійної (професійно-технічної) освіти “Подільський професійний коледж” відбувся конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». «Зараз конкурс набув особливої актуальності, адже саме працівники будівельної галузі наполегливо працюють, аби швидко відновити інфраструктуру міст та сіл після руйнувань російських агресорів», – зазначив […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x