Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»

29 травня на базі Закладу професійної (професійно-технічної) освіти “Подільський професійний коледж” відбувся конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». «Зараз конкурс набув особливої актуальності, адже саме працівники будівельної галузі наполегливо працюють, аби швидко відновити інфраструктуру міст та сіл після руйнувань російських агресорів», – зазначив директор коледжу Вадим Савчук у вітальному слові.
На звання кращих змагались представники чотирьох закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини та виконували кріплення гіпсокартонних листів до каркасу стін.
Високоповажне журі конкурсу у складі: Галини Гасанової, головного технолога ПАТ «ГІПСОВИК», – голови журі, Наталії Півторацької, методистки напряму професійної підготовки Науково методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, Андрія Івановича, майстра в/н Кам’янець-Подільського фахового коледжу будівництва архітектури та дизайну уважно, об’єктивно оцінювало роботу кожної команди.
Отже, команда Подільського професійного коледжу – майстри в/н Павло Савіцький та Сергій Гуменюк в запеклій боротьбі вибороли почесне ІІ місце.
Під час нагородження Людмила Шевчук, директорка Науково методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відмітила високий рівень професіоналізму всіх учасників та подякувала господарям за гарну організацію конкурсу.
Раді були зустрічі! Не зважаючи на війну, ми змогли показати, що професіоналізм, розуміння та товариськи стосунки зможуть подолати будь-які негаразди!
Всім конкурсантам бажаємо не зупинятися на досягнутому та впевнено йти до досягнення нових висот!

Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації повідомляє про впровадження програми «Відповідальне споживання» за участі НЕК «Укренерго» за результатами наради, проведеної 17.05.2024 під головуванням Президента України. У зв’язку з цим, Подільський професійни коледж закликає Вас до додержання правил ощадливого споживання електроенергії, інструментів та обладнання, економії енергоресурсів, дотримання енергоефективності, енергозбереження, в тому числі в побуті. […]

Сьогодні наші німецькі друзі і партнери – пан Грегор Брьомлінг, директор проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС щодо енергоефективності в Україні (FEER) GIZ та пан Роберт Кюнне – керівник сектору енергії та клімату GIZ Україна, завітали до нашого коледжу з робочим візитом. Цікаве та змістовне спілкування із колегами, знайомство із можливостями закладу освіти, напрацюваннями […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x