Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Лідер хаб

#ДНЗ_Подільський_ЦПТО

В рамках заходів Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування до дня місцевого самоврядування в Україні, надаємо інформацію стосовно проведення заходу «Лідер хаб» у ДНЗ «Подільський центр ПТО.

З метою реалізації лідерського потенціалу учнівської молоді 7 грудня, молодіжною радою ДНЗ «Подільський центр ПТО» згідно плану роботи та за власної ініціативи активної творчої молоді було проведено захід «Лідер хаб».

Учні мали можливість спробувати себе у ролі педагогів. У кожній навчальній групі було створено викладацький склад з учнів, які спробували себе у ролі викладача, майстра виробничого навчання та провели уроки.

Після насиченого подіями та емоціями робочого дня викладачі-дублери поділилися своїми враженнями щодо проведеної роботи, визнали, якою нелегкою є праця педагога та висунули свої пропозиції щодо покращення організації навчального процесу з метою зробити своє життя в навчальному закладі цікавішим та різноманітнішим.

Досягнення цього дня стали безцінним досвідом для наших лідерів. Адже вони не лише зрозуміли і відчули, як це – бути вчителем, але й мали можливість у повній мірі реалізувати свій лідерський потенціал. Завдяки таким заходам молодь навчається приймати рішення, самостійно організовувати заходи, вчиться бути ініціативною, відстоювати власну думку, формується як особистість.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x