Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Методичний міст на тему: «Розвиток професійної компетентності ІПП шляхом застосування інноваційних форм методичної роботи Центру»

#ДНЗ_Подільський_ЦПТО

#Тиждень_професійної_освіти

19.05.2023 р. відбувся дуже цікавий методичний захід, який був проведений із Старокостянтинівським аграрно-промисловим ліцеєм та педагогами Центру у формі методичного моста на тему: «Розвиток професійної компетентності ІПП шляхом застосування інноваційних форм методичної роботи Центру». Заступник директора Центру Ганна Чекригіна презентувала освітній контент методичної комісії викладачів та майстрів в/н сфери послуг та промисловості, а методист Елла Мітькевич представила досвід роботи методичної комісії педагогів будівельних та електротехнічних дисциплін. В творчій, невимушеній атмосфері педагоги двох навчальних закладів, обговорили проблеми навчання й виховання, удосконалення педагогічної майстерності, підвищення мотивації професійної діяльності педагогів. Коли збираються однодумці, їм є що обговорювати, адже хороші педагоги створюють хороших учнів!

Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x