Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Мистецтво під час війни – портал відродження

Сьогодні, у рамках культурно-мистецького простору “Мистецтво під час війни – портал відродження” здобувачами освіти групи 112 професії “Живописець” під керівництвом викладача Н.В.Грель, було підготовлено та представлено інформаційні дослідження про зразки українського та зарубіжного мистецтва про війну.

Розпочали свою роботу з хвилини мовчання, вшанувавши пам’ять випускників-художників Віктора Шкромиди, Дмитра Костишина та Олега Гринжука, які загинули захищаючи нашу Батьківщину.

Учні поділилися з присутніми інформацією, щодо зразків сучасного українського та європейського стінопису, живописних робіт Віталія Дороша та Олега Шупляка, а також плакатного мистецтва України.

Майбутні живописці долучилися до створення плакатів, висловивши своє бачення війни засобами мистецтва, відобразили свої мрії та непохитну віру в нашу Перемогу.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x