Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Міжнародний конкурс юних митців

“Малюємо українською” – у Києві відкрилась виставка робіт, представлених на Міжнародному конкурсі юних митців з 28-ми країн світу. Тема конкурсу — авторське бачення улюбленої літери, а також предметів та образів, назви яких починаються на цю літеру української абетки. Для виставки обирали найкращі малюнки з більш ніж півтори тисячі надісланих. В список фіналістів потрапила учениця ДНЗ”Подільський центр ПТО” Дунчик Богдана.

Богдана, під керівництвом Кляпетури М.В., створила малюнок літери “М”. Приємно, що з 1200 робіт, робота Богдани потрапила в 300 кращих – в фінал конкурсу.

Ми вітаємо нашу ученицю з високим досягненням на міжнародному конкурсі, та бажаємо подальших успіхів та творчих перемог!!!!

Центр розвитку кар’єри проводить кар’єрне консультування здобувачів нашого закладу. Бізнес-консультант Дранічнікова Вікторія Анатоліївна розпочала цикл тренінгів техніки пошуку роботи. Сьогодні учні навчилися правильно складати власне резюме, адже це один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Щиро надіємось, що дані знання пригодяться нашим випускникам.

У невимушеній та творчій атмосфері проходять заняття гуртка художньо-естетичного напрямку “Пікассо” під керівництвом Н.В. Грель, де здобувачі освіти працювали над виконанням багатошарових витинанок. Найкращі роботи було обрано для участі у І Всеукраїнському багатожанровому конкурсі дитячо-юнацької творчості “Платформа талантів”

Вчитися корисно протягом усього життя!!! Дізнаватись про щось нове завжди цікаво!!!! Саме з такою метою наші здобувачі освіти з професії “кухар; кондитер” Лупан Христина та Павленко Крістіна разом з майстром виробничого навчання Чугаєвою О.А. відвідали майстер-клас за темою “Культура та особливості сучасної італійської кухні”, який проводив президент Асоціації UCM Italy Паоло Брешиа, разом із командою […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x