Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Обласний конкурс “Профтех: успішні підприємці”

24 травня відбувся фінальний онлайн-захист учнівських проєктів обласного конкурсу “Профтех: успішні підприємці”.

Наш навчальний заклад представляла учениця 107 групи професія “Перукар” – Коренчук Марія з проектом “Створити свою Галатею”( керівник викладач Павлішина Анжела).

Марія поділилася своєю історією знайомства із успішною підприємицею Маковською Сніжаною, яка в 2017 році закінчила наш навчальний заклад, отримала диплом перукаря – модельєра та відкрила власний бізнес.

За підсумками конкурсу проєкт презентований Марією зайняв почесне ІІІ місце за напрямком “Успішні у професії”

Вітаємо переможницю!

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x