Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

«Першочергові дії людей на випадок виникнення надзвичайних ситуацій»

18 січня 2023 року в ДНЗ «Подільський центр ПТО» відбулася бесіда начальника штабу цивільної оборони Тимчука В.К. та інженера з охорони праці Пирогівського М.В. з викладачами і майстрами виробничого навчання на тему: «Першочергові дії людей на випадок виникнення надзвичайних ситуацій».

Доповідачі фахово окреслили різновидності надзвичайних ситуацій природного, техногенного та побутового характеру та особливість поведінки кожного на випадок їх виникнення.

Підкреслено першочергові кроки щодо запобігання втрат здоров’я та життів людей. Наголошено на необхідність чітко дотримуватися правил поведінки, що передбачені до кожної надзвичайної техногенної ситуації.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x