Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Проблема гендерної рівності і пануючих стереотипів

Сьогодні, 29 березня, відбулась тематична зустріч учнів із практичною психологинею центру Катериною Золотарьовою. Обговорювалась проблема гендерної рівності і пануючих стереотипів в українському суспільстві. Найяскравіший приклад — це розділення чоловічих та жіночий ролей за принципом “берегиня” та “мисливець”. На основі цього формуються уявлення про розподіл сімейних обов’язків: нібито головний обов’язок жінки — народжувати дітей та організовувати побут, а чоловік, в свою чергу, має забезпечувати родину грошима, їжею.

Подібні уявлення закладаються ще з дитинства через виховання батьків, ігри та дозвілля: загальноприйнятою вважається думка про те, що дівчатка змалечку повинні гратися ляльками, а хлопчики — машинками.

Часто причиною гендерних стереотипів є застарілі уявлення про світ: люди формують свої уявлення про ті чи інші речі, спираючись на знання, які отримали від представників старших поколінь. Проте світ змінюється і, цілком можливо, що те, що було актуально кілька десятиріч тому, вже не є актуальним зараз бо Жінка – це особистість, а НЕ куховарка і НЕ лялька та Чоловік – це особистість, а НЕ гаманець і НЕ купа м’язів.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x