Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Профорієнтаційна робота в Голосківській школі

Сьогодні педагоги нашого навчального закладу провели цікаву та змістовну профорієнтаційну зустріч з майбутніми випускниками Голосківської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

Учні дізналися про перелік професій, з яких ведеться підготовка в Центрі, а також умови вступу та переваги навчання в закладі професійно-технічної освіти.

Для забезпечення повного занурення в професійну діяльність учням було запропоновано взяти участь у майстер-класах з виготовлення вітальної листівки до Дня закоханих та приготування порційного десерту “Засніжені шишки”.

Дякуємо за приємну атмосферу спілкування адміністрації школи та неймовірно позитивній та зацікавленій компанії учнів 9 класу!

Запрошуємо випускників шкіл 9 та 11 класів, обрати ДНЗ “Подільський центр ПТО” для подальшого навчання і професійного зростання!

Центр розвитку кар’єри проводить кар’єрне консультування здобувачів нашого закладу. Бізнес-консультант Дранічнікова Вікторія Анатоліївна розпочала цикл тренінгів техніки пошуку роботи. Сьогодні учні навчилися правильно складати власне резюме, адже це один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Щиро надіємось, що дані знання пригодяться нашим випускникам.

У невимушеній та творчій атмосфері проходять заняття гуртка художньо-естетичного напрямку “Пікассо” під керівництвом Н.В. Грель, де здобувачі освіти працювали над виконанням багатошарових витинанок. Найкращі роботи було обрано для участі у І Всеукраїнському багатожанровому конкурсі дитячо-юнацької творчості “Платформа талантів”

Вчитися корисно протягом усього життя!!! Дізнаватись про щось нове завжди цікаво!!!! Саме з такою метою наші здобувачі освіти з професії “кухар; кондитер” Лупан Христина та Павленко Крістіна разом з майстром виробничого навчання Чугаєвою О.А. відвідали майстер-клас за темою “Культура та особливості сучасної італійської кухні”, який проводив президент Асоціації UCM Italy Паоло Брешиа, разом із командою […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x