Відбулося засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін коледжу, під час якого підбито підсумки роботи за 2025–2026 навчальний рік та окреслено нові перспективи розвитку.
У центрі уваги були якість навчання студентів, їх мотивація до освітнього процесу, результати НМТ наших випускників; основні вектори вступної кампанії 2027 року; впровадження типової освітньої програми профільної середньої освіти за професійним спрямуванням та використання можливостей штучного інтелекту для створення сучасних навчальних матеріалів.
Щира професійна дискусія, обмін досвідом, нові ідеї та спільне бачення майбутнього вкотре довели: якісна освіта народжується там, де є команда однодумців, готових до змін і розвитку.
Дякуємо викладачам за плідну роботу, творчість і відданість своїй справі! Разом рухаємося вперед до нових досягнень і успіхів наших студентів!
