Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Робота творчої лабораторії методичної комісії викладачів та майстрів в/н сфери послуг та промисловості

#ДНЗ_Подільський_ЦПТО

#Тиждень_професійної_освіти

Розпочинаючи серію заходів в рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти – 15.05 було організовано роботу творчої лабораторії методичної комісії викладачів та майстрів в/н сфери послуг та промисловості.

Під час заходу голова МК Грель Н.В. виступила з презентацією освітнього контенту, а саме сайту, як робочого інструменту методичної комісії.

Чорна О. М., майстер в/н з професії «Кравець» поділилася з присутніми досвідом використання електронного дидактичного забезпечення в освітньому процесі з професії «Кравець» із застосуванням ІКТ.

А під час методичного бенефісу педагогинь Центру Чугаєва О.А., майстер в/н з професії «Кухар; кондитер»; Зборовець Н.М., методист та Дроздовська Л.В., майстер в/н з професії майстер готельного обслуговування офіціант; адміністратор – презентували свої напрацювання зі створення цифрового контенту, для підготовки здобувачів освіти з професій легкої промисловості та сфери послуг.

Популяризуючи професії сфери громадського харчування, сфери послуг та промисловості, через роботу учнівсько-педагогічного колективу Центру Маканик А.В., майстром в/н з професії «Кухар; кондитер» проведено презентацію результатів Всеукраїнських он-лайн конкурсів «Гарбузовий маєток» та «Колодій» з професій харчових технологій. Сиротюк О.С., старший майстер, поділилася з членами МК результатами обласного конкурсу фахової майстерності з професії «Кравець», а Чорна О.М. розкрила особливості підготовки до участі у обласному конкурсі інтерактивних плакатів на краще представлення своєї професії серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x