Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Селфі-залежність: розвага чи захворювання?

Комп’ютерна залежність, інтернет-залежність – такі терміни з’явилися відносно недавно, проте від них сьогодні лікуються сотні людей. На черзі – селфі-залежність і, наприклад, інстаграм-залежність.

“Селфі-залежність: розвага чи захворювання?” – саме цю тему обговорили сьогодні під час круглого столу учениці групи 104 та викладачка інформатики Лариса Срібняк.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x