Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

#ДНЗ_Подільський_ЦПТО

Згідно з наказом директора ДНЗ “Подільський центр ПТО” з 17 по 21 квітня 2023 року проходив тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності . 

З 18 по 20 квітня проводились екскурсії учнів до підрозділу ДСНС, де вони знайомилися з технічними засобами по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. 

19 квітня в Центрі проводилася бесіда з учнями на тему “Категорії НС та поведінка людей в кожному окремому випадку”.

20-21 квітня пройшли спортивні змагання серед учнів з силових видів спорту ,та 21 квітня проведено підсумки тижня на лінійці Центру.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x