Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Тиждень математики та інформатики

Геометричний орнамент є найбільш поширеним в українській вишивці.

Викладачка Ірина Барабаш провела урок у групі 105 “Геометрія в українському орнаменті”.

Учні підготували презентації та проекти, де

розкрили питання щодо історії вишиванки, тематики візерунків, використання геометричних фігур та їх символіки у національному одязі та предметах побуту українців.

Протягом тижня математики та інформатики учні дізнавалися про цікаві факти з математики, розгадували ребуси та кросворди, малювали, створювали шаржі, які пов’язані з математикою.

Було цікаво, весело та креативно.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x