Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

«Україна – космічна держава»

В рамках тижня природничо-математичних дисциплін 12 квітня 2023 року  в актовій залі  ДНЗ «Подільський центр ПТО» відбулася виховна година на тему: «Україна – космічна держава». 

Організатор виховного заходу – викладач фізики Вікторія Мариніна та здобувачі освіти – учні 231 та 105 груп  висвітлили історичну хронологію подій становлення й розвитку космічної галузі України, а також відомості про відомих українських науковців та їх внесок у космічну галузь нашої держави. Зокрема, доповідач сфокусувала увагу на світових досягненнях наукових досліджень та розробок українських вчених в космічній галузі,  ознайомила учнів з автобіографічними даними видатних українських конструкторів ракетно-космічної техніки та висвітлила значимість їх наукового внеску в розвиток космонавтики в контексті співпраці з провідними європейськими та американськими космічними корпораціями.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x