Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Я – майбутнє України

#ДНЗ_Подільський_ЦПТО

Відбувся Всеукраїнський конкурс творчих робіт здобувачів освіти “Я – майбутнє України”, в якому прийняли участь Шкіль Анастасія, Гораль Вікторія (керівник Савельєва І.Р.), Крюков Дмитро (керівники Чорненька О.М., Громик Н.В.).

Гораль В. та Крюков Д. пройшли у 2-й тур конкурсу, де на он-лайн конференції продемонстрували свої презентації та отримали сертифікати.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x