Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Педагоги нашого Ценру – Дмитро Нікольчук та Корогода Іван взяли участь в IV Всеукраїнській навчально-практичній конференції для викладачів та майстрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Інновації в сучасній сантехнічній освіті», м.Київ. Учасники конференції ознайомились із новими технологіями та обладнанням, принципами роботи та особливостями монтажу і обслуговуванн сантехобладнання. Тренерами на конференції виступили представники провідних компаній-виробників сантехнічної та теплотехнічної продукції та компаній, що займаються монтажем та обслуговуванням сантехобладнання. До-слова, саме Дмитро Нікольчук підготував переможців конкурсу фахової майстерності серед учнів 20 закладів-реципієнтів Проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» з професії «МОНТАЖНИК САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ І УСТАТКУВАННЯ», з чим ми його щиро вітаємо!!!

Бажаємр нашим конкурсантам і їхнім наставникам впевнено йти до своєї мрії та надихати інших на перемоги й здобутки! Нехай удача буде на вашому боці!

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x