Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

#ДНЗ_Подільський_ЦПТО

#Тиждень_професійної_освіти

В рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти, у невимушеній та творчій атмосфері, за участі викладачів та майстрів виробничого навчання пройшов круглий стіл “Популяризація робітничих професій Центру в рамках проведення майстер-класів серед здобувачів освіти навчальних закладів”.

Для забезпечення повного занурення в професійну діяльність, учням навчальних закладів міста та району було запропоновано ряд майстер-класів, а відео-звітами про їх проведення та враженнями учасників поділилися майстри виробничого навчання та викладачі Центру.

«Виконання гіпсової ліпнини на стіні (архітектура класицизму» – Главацька О. Г., викладач спецдисциплін професії «Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів»

«Піца» – Коваль Н.І., майстер в/н професії «Кухар; кондитер»

«Писанка-мотанка» – Остапович О.П. майстер в/н професії «Живописець»

«Барбер» – Галицька Т.С. майстер в/н професії «Перукар»

«Ватрушка» – Ряба І.Є. майстер в/н професії «Пекар; кухар»

«Об’ємна карта України» – Таєнчук О.В. майстер в/н професії «Живописець; оформлювач вітрин, приміщень та будівель»

«Безлекальний розкрій жилета жіночого» – Мельник У.П., майстер в/н професії «Закрійник»

«Безлекальний спосіб крою трикотажних штанів» – Кравченко Т.С. – викладач спецдисциплін професії «Закрійник».

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x