Міжнародна співпраця/ International cooperation
Обласний конкурс «Інновації у методичній роботі ЗПО». НОМІНАЦІЯ: “Співпраця ДНЗ “Подільський центр ПТО” з роботодавцями в забезпеченні якості освітнього процесу”
Про нас/about us
Проєкти міжнародної співпраці:
Програма «Компанія» від Junior Achievement
Проєкт EdUP Україно-швейцарський проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні»
ПРОЄКТ «Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні» в рамках компоненту «Професійні кваліфікації у сфері енергоефективності» проєкту технічної допомоги «Сприяння енергоефективності та імплентація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»
Тиждень міжнародного обміну з навчальними закладами міст Марієстад (Швеція) та Укмерге (Литва)
Круглий стіл на тему:
“Сучасна освіта: перспективи, проблеми та здобутки”
В рамках проведення Відкритого Конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП (ПТ) О відбувся Круглий стіл на тему: “Сучасна освіта: перспективи, проблеми та здобутки”, на якому польська делегація презентувала Європейський шлях розвитку освітнього закладу професійного спрямування, колеги зі Львова – про співпрацю з кращими роботодавцями Західного регіону, а освітяни Хмельниччини презентували власний досвід роботи ЗП(ПТ)О. В неформальній дружній атмосфері колеги обмінялися досвідом роботи та Інноваційними підходами розвитку П(ПТ)О.
Міжнародна конференція на тему:
“Перспектива формування загальноєвропейської системи професійної освіти в Україні”
11 грудня 2018 року у ДНЗ “Подільський центр ПТО” відбулась міжнародна конференція на тему “Перспектива формування загальноєвропейської системи професійної освіти в Україні”. Делегація Люблінська центру професійно-технічної освіти ім. Кшиштофа Каміла Бачинського в Любліні (Польща) під керівництвом директора Центру Яцека Місюка обговорили перспективи співпраці з представниками ДНЗ “Подільський центр ПТО” та представником міськвиконкому Вадимом Савчуком. З привітальним словом до присутніх звернувся директор Подільського центру Михайло Рущак, який, зокрема, зауважив, що обмін досвідом та участь викладачів у взаємних конференціях/семінарах сприяє підвищенню якості освітніх послуг, а обмін учнями та працівниками сприятиме інтеграції обох шкіл, пізнанню культури та оточення партнерів.Пан Яцек Місюк поділився досвідом навчання учнів металообробки на сучасному металообробному обладнанні та створенні викладачами та учнями Люблінського центру верстатів для обробки металу.Сторони домовились про обмін досвідом у галузі науки та дидактики та якості освіти, та запросили учнів та педагогів до Любліна. Представник Люблінської мерії пані Евеліна Грабан розповіла про мистецькі та культурні проекти, які з успіхом впроваджуються в Польщі, та підкреслила, що співпраця двох навчальних закладів є перспективною та взаємовигідною.