3 травня викладач Тетяна Кравченко з ученицями 220групи провела урочистий мітинг – реквієм присвячений Дню пам’яті і примирення. Колектив закладу вшанував полеглих у Другій світовій війні та загиблих воїнів на сучасних фронтах України.
Все реакции:
36Вы, Тетяна Ільницька, Татьяна Банасюкевич и ещё 33
До Центру завітали довгоочікувані гості – представники Проєкту EDUP «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні», що впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва і ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти і науки України, які провели конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії МОНТАЖНИК САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ТА УСТАТКУВАННЯ.
Перевірили навички і професійні компетенції наших юних майстрів: учні склали письмовий тест та зібрали водомірний вузол.
Визначали трьох призерів. До присутніх звернулась ІЛАРІОНОВА Ніна – експертка проєкту Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні, яка розповіла, що загалом такий конкурс проходить у 20 училищах України. Незабаром журі оберуть десятку найкращих учасників. Вони представлятимуть державу на міжнародному змаганні у Відні.
Цікаві майстер-класи на сучасному сантехнічному обладнанні провів Роман ЛЕТНЯНКА – інсталятор, запрошений експерт проєкту Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні. Високоповажне журі, до складу якого входив головний інженер ДП «Тепловода» Валерій Сальва, наш роботодавець, визначило найкращих!
Отже, переможцями конкурсу стали учні групи №122 –АФРАМЧУК Богдан – І місце; СВАРИЧЕВСЬКИЙ Ілля – ІІ місце, МИХАЙЛОВ Денис – ІІІ місце. Усі отримали дипломи та цінні подарунки.
Хлопціці кажуть, що планують далі навчатися та працювати за фахом і переконані – сантехнік, який знається на сучасній техніці, завжди знайде собі гідну роботу!
Щиро вітаємо переможців та вдячні Проєкту EDUP за проведення конкурсу!!!
28 квітня 2023 року в ДНЗ “Подільський центр професійно-технічної освіти” відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти
Традиційно ДНЗ “Подільський центр ПТО” відкриває двері для всіх бажаючих випускників закладів освіти з метою проведення консультування з побудови та розвитку професійної кар’єри. День відкритих дверей дозволяє познайомитися з нашим навчальним закладом та його життям. Педагоги закладу приклали всі зусилля, щоб зустріч відбулася максимально ефективною, провівши екскурсію по закладу та продемонструвавши майстер класи. Деякі майстер класи були проведені нашими учнями, які професійно показали свої вміння та навички.
Дякуємо адміністрації Кам’янець-Подільських ліцеїв 3, 6, 15, 17 за плідну співпрацю.
Завжди раді зустрічам з вами! Тому радо запрошуємо і на навчання!
Відбувся Всеукраїнський конкурс творчих робіт здобувачів освіти “Я – майбутнє України”, в якому прийняли участь Шкіль Анастасія, Гораль Вікторія (керівник Савельєва І.Р.), Крюков Дмитро (керівники Чорненька О.М., Громик Н.В.).
Гораль В. та Крюков Д. пройшли у 2-й тур конкурсу, де на он-лайн конференції продемонстрували свої презентації та отримали сертифікати.
Згідно з наказом директора ДНЗ “Подільський центр ПТО” з 17 по 21 квітня 2023 року проходив тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності .
З 18 по 20 квітня проводились екскурсії учнів до підрозділу ДСНС, де вони знайомилися з технічними засобами по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
19 квітня в Центрі проводилася бесіда з учнями на тему “Категорії НС та поведінка людей в кожному окремому випадку”.
20-21 квітня пройшли спортивні змагання серед учнів з силових видів спорту ,та 21 квітня проведено підсумки тижня на лінійці Центру.
В рамках тижня природничо-математичних дисциплін 12 квітня 2023 року в актовій залі ДНЗ «Подільський центр ПТО» відбулася виховна година на тему: «Україна – космічна держава».
Організатор виховного заходу – викладач фізики Вікторія Мариніна та здобувачі освіти – учні 231 та 105 груп висвітлили історичну хронологію подій становлення й розвитку космічної галузі України, а також відомості про відомих українських науковців та їх внесок у космічну галузь нашої держави. Зокрема, доповідач сфокусувала увагу на світових досягненнях наукових досліджень та розробок українських вчених в космічній галузі, ознайомила учнів з автобіографічними даними видатних українських конструкторів ракетно-космічної техніки та висвітлила значимість їх наукового внеску в розвиток космонавтики в контексті співпраці з провідними європейськими та американськими космічними корпораціями.
В рамках тижня природничо-математичних дисциплін,10 квітня викладач фізики Оленич Д.Л. провів виховний захід “Еврика”. Під час заходу учні розв’язували цікаві завдання, шукали фізичні помилки у художніх фільмах, дискутували на тему “Фізика навколо нас”
Завершився ІІ Всеукраїнський дистанційний двотуровий конкурс майстрів та художників «Мальовнича Україна». Наші педагоги та учні взяли активну участь у конкурсі та були відзначенні дипломами за 1 місце та дипломом Гран – прі.
Ми щиро вітаємо наших талановитих художників з перемогою, бажаємо подальших творчих успіхів та натхнення.