Заклад професійної (професійно-технічної) освіти

Всеукраїнський вебінар на тему “Легка промисловість у професійній освіті під час воєнного стану: виклики, досягнення, перспективи”

15 лютого 2023 року навчально-методичний центр професійно технічної освіти у Донецькій області провів Всеукраїнський вебінар на тему “Легка промисловість у професійній освіті під час воєнного стану: виклики, досягнення, перспективи”. Активну участь у вебінарі прийняли наші майстри виробничого навчання з професії “кравець, закрійник” Чорна Олена Миколаївна та Маліновська Наталія Вячеславівна.

Чорна О.М. поділилася педагогічним досвідом “Створення цифрового контенту для підготовки здобувачів освіти з професій легкої промисловості”. Маліновська Н.В. поділилася досвідом “Запровадження короткотермінового навчання для ВПО та виготовлення виробів для військових ЗСУ педагогами та учнями нашого центру”

Поетапна атестація

Після проходження виробничої практики 9 лютого успішно здали іспит здобувачі освіти І курсу групи №108. Учні отримали ІІІ розряд реставратора декоративних штукатурок та ліпних виробів. Майстер виробничого навчання Ковальчук Н.Г. та викладач професійно-теоретичної підготовки Главацька О.Г.

Профорієнтаційна робота в Голосківській школі

Сьогодні педагоги нашого навчального закладу провели цікаву та змістовну профорієнтаційну зустріч з майбутніми випускниками Голосківської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

Учні дізналися про перелік професій, з яких ведеться підготовка в Центрі, а також умови вступу та переваги навчання в закладі професійно-технічної освіти.

Для забезпечення повного занурення в професійну діяльність учням було запропоновано взяти участь у майстер-класах з виготовлення вітальної листівки до Дня закоханих та приготування порційного десерту “Засніжені шишки”.

Дякуємо за приємну атмосферу спілкування адміністрації школи та неймовірно позитивній та зацікавленій компанії учнів 9 класу!

Запрошуємо випускників шкіл 9 та 11 класів, обрати ДНЗ “Подільський центр ПТО” для подальшого навчання і професійного зростання!

Всеукраїнський дистанційний творчий конкурс «Сувенір ЗАХИСНИКОВІ»

ВІТАЄМО ученицю 1 курсу з професії “Живописець” Вертепну Соломію, та майстра в/н Остапович О.П. з перемогою у Всеукраїнському дистанційному творчому конкурсі «Сувенір ЗАХИСНИКОВІ».

Конференція “Інновації в сантехнічній освіті”

Наші педагоги Дмитро Нікольчук та Іван Корогода стали учасниками конференції “Інновації в сантехнічній освіті”, що проходила у м.Києві 30.01.-01.02. 2023р. Фахівці 10 сантехнічних компаній та Ліги інсталяторів розказали про нові підходи до водопостачання, водовідведення і опалення, використання різних типів матеріалів у сучасному будівництві, інсталяцію енергоефективних систем та інше.

Одразу після лекцій педагоги закріпили знання на практиці.

Дякуємо організаторам Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні за науку!

А з сюжету з національного телемарофону (Факти ICTV), ви дізнаєтесь, чому такі заходи дуууже на часі❗

Добро врятує світ!

Цікава зустріч відбулась 01.02.2023 року у Кам’янець-Подільському реабілітаційному центрі, який відвідали учні 123 групи-майбутні перукарі разом із майстром в/н Тетяною Галицькою. Стрижки, зачіски із плетінням захопили вихованців центру, які із задоволенням спілкувались із майбутніми перукарями, слухали розповіді про професійно-технічний навчальний заклад, пригощались смаколиками. Всі учні залишились задоволенними від доброї справи, яку вони зробили та хочуть знову відввідати діток, адже добро врятує світ!

Ми щиро вітаємо наших учнів з завершенням навчання та бажаємо подальших успіхів!

27.01.2023 р. проведено Державну кваліфікаційну атестацію здобувачів освіти групи 224 з професії “Кухар; Офіціант” під керівництвом майстра виробничого навчання Срібняк Т.В. Учні успішно захистили свої дипломні роботи відповідно переліку, відповіли на запитання членів комісії щодо проходження практики, представили меню закладів в яких працювали. В результаті ДКА всім присвоєна кваліфікація “Офіціант” 4 розряду

Разом до Перемоги!

Колектив Центру не забуває про своїх випускників, які стоять на захисті нашої держави. Так днями було передано гостинці та окопні свічки нашому випускнику та його бригаді.

Дякуємо за співпрацю Вікторія Горобець