«Доброчесність – це чинити правильно тоді, коли тебе ніхто не бачить». Під таким гаслом з 05-09 грудня 2022р в освітньому закладі пройшов тиждень доброчесності з метою ознайомлення здобувачів освіти з поняттям «доброчесність», формування нетерпимості до проявів корупції, а також враховуючи виклики сьогодення, розвинути навички безпечної та доброчесної поведінки в умовах воєнного часу. Заходи проводили викладачі історії Н.В.Кащук, В.А.Дранічнікова та заст. директора з НВ роботи П.В.Прісняк.
Категорія: Новини
#16_днів_проти_насилля
Молодь Центру закликає суспільство до дружби, позитивного спілкування, чуйності, доброти, терпимості і взаємної поваги






Лідер хаб
В рамках заходів Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування до дня місцевого самоврядування в Україні, надаємо інформацію стосовно проведення заходу «Лідер хаб» у ДНЗ «Подільський центр ПТО.
З метою реалізації лідерського потенціалу учнівської молоді 7 грудня, молодіжною радою ДНЗ «Подільський центр ПТО» згідно плану роботи та за власної ініціативи активної творчої молоді було проведено захід «Лідер хаб».
Учні мали можливість спробувати себе у ролі педагогів. У кожній навчальній групі було створено викладацький склад з учнів, які спробували себе у ролі викладача, майстра виробничого навчання та провели уроки.
Після насиченого подіями та емоціями робочого дня викладачі-дублери поділилися своїми враженнями щодо проведеної роботи, визнали, якою нелегкою є праця педагога та висунули свої пропозиції щодо покращення організації навчального процесу з метою зробити своє життя в навчальному закладі цікавішим та різноманітнішим.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом для наших лідерів. Адже вони не лише зрозуміли і відчули, як це – бути вчителем, але й мали можливість у повній мірі реалізувати свій лідерський потенціал. Завдяки таким заходам молодь навчається приймати рішення, самостійно організовувати заходи, вчиться бути ініціативною, відстоювати власну думку, формується як особистість.















Всесвітній День Української Хустки
7 грудня – Всесвітній День Української Хустки. З давніх-давен українська хустка була наділена якоюсь магічною силою та вважалась оберегом. Хустина супроводжувала людину протягом усього її життя. Вона як берегиня роду була з нею від самого народження і до останнього подиху.
Відроджуємо, поважаймо наші українські традиції – це генетичні скарби нашого народу, наше минуле і майбутнє…Бережімо їх і поважаймо.
Ношу з гордістю і задоволенням!
«Мої права та обов‘язки»
В рамках акції “16 днів проти насилля” та знагоди Всесвітнього дня прав людини, учнями групи 221 і класним керівником Дранічніковою В.А. проведений виховний захід «Мої права та обов‘язки».
День прав людини — міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.

Виховний захід з нагоди дня Збройних Сил України
6 грудня 2022року згідно плану виховної роботи в гуртожитку ДНЗ “Подільський центр професійно-технічної освіти”, не зважаючи на перебої з подачею електроенергії, було проведено виховний захід з нагоди дня Збройних Сил України. Вихователь- підполковник у відставці Маслов О.Є. розповів про структуру ЗСУ, їх бойову міць та здобутки в ході відбиття збройної агресії РФ, про важливість здобуття освіти в структурі ПТО, та її важливість для відновлення України. Учні з зрозумінням сприйняли свою задачу та з вдячністю привітали захисників України з святом.
Честь і слава незламним! Слава ЗСУ!
День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році, під час повномасштабної війни, його важливість зросла ще більше. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини. На честь свята до нашого Центру завітав старший лейтенант Дмитро Мельницький, який служить у Кам’янець-Подільському центрі розмінування. Мужній офіцер розповів про свою службу, побратимів, про те, як наші хоробрі воїни захищають нас щодня! Честь і слава незламним! Слава ЗСУ!!!!
Вітаємо!
Вітаємо переможців XV Всеукраїнської інтернет-олімпіади “На Урок” з біології Десятник Олександру, Власюк Ліну, Каспрову Лауру, Шкіль Анастасію!






Вітаємо!
Вітаємо переможців XV Всеукраїнської інтернет-олімпіади “На Урок” з хімії Власюк Ліну та Каспрову Лауру!

