Заклад професійної (професійно-технічної) освіти

Акція “Ми проти гендерного насилля”

#16_днів_проти_насилля

25 листопада – міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI сторіччі, потерпають українські жінки.

Щоб привернути увагу громадськості до проблеми насильства над жінками адміністрація, педагогічні працівники, учні та учениці Центру долучились до акції “Ми проти гендерного насилля” й в знак солідарності носили білу стрічку.

#діти#права#поліціяКам’янеччини

Поліцейські Кам’янеччини провели зі здобувачами освіти лекції на тему дотримання прав дитини

Такі тематичні лекції приурочені до Всесвітнього дня дитини, який відзначався 20 листопада.

#діти#права#поліціяКамянеччини

Вчора поліцейські відвідали Державний навчальний заклад «Подільський центр професійно-технічної освіти» та поспілкувалися зі студентами на тему дотримання прав дитини. Також поліцейські розповіли їм про обов’язки та відповідальність за правопорушення.

Загалом, такі лекції проходили протягом останніх днів по навчальних закладах району та були спрямовані на підвищення рівня обізнаності дітей у сфері дотримання їх прав та свобод, формування у них правомірної поведінки, а також нетерпимості до правопорушень.

Засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру ПТО ПК у Хмельницькій області в режимі онлайн з теми: «Результати діяльності навчально-практичних центрів галузевого спрямування»

23 листопада 2022 року відбулося засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру ПТО ПК у Хмельницькій області в режимі онлайн з теми: «Результати діяльності навчально-практичних центрів галузевого спрямування».

Про діяльність навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» розповіла методист Центру Елла Мітькевич, яка в своєму виступі зазначила основні напрямки діяльності навчально-практичного центру: освітню, навчально-методичну, маркетінгову та профорієнтаційну, засвоєння мікрокомпетенцій та опанування інноваційних технологій у сфері сан-технічної освіти навчальними групами та здобувачами освіти з числа тимчасово переміщених осіб.

Виховна година-реквієм «Голод 1933-го – біль душі і пам’ять серця»

23листопада, у актовій залі “ДНЗ Подільський центр ПТО” викладач Кравченко Тетяна провела виховну годину-реквієм «Голод 1933-го – біль душі і пам’ять серця». Керівник заходу та учні 220 групи ознайомили присутніх з трагічним минулим нашого народу, згадали чорні сторінки нашої історії, виявили скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

Єдиний методичний день

21 листопада 2022 р. в рамках роботи Єдиного методичного дня, який проводиться відповідно плану роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельпницькій області, Чекригіна Г. Б., заступник директора з НМР, окреслила питання «Створення та функціонування Центрів кар‘єрного розвитку на базі ЗП(ПТ)О»

Виставка “Майдан змінив країну і нас”

З нагоди відзначення Революції Гідності та вшанування пам’яті учасників Майдану оформлено виставку “Майдан змінив країну і нас”. Бібліотекар Ільницька Т. та викладач історії Кащук Н. нагадали, що Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людяності та гідності.

Конкурс “Барви осені”

Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже третій місяць. З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. Навіть війна, ракетні атаки не змогли завадити святу! Так, 17 листопада у Центрі відбувся конкурс “Барви осені”, який став вже доброю традицією. Весь тиждень учні ретельно готувалися до конкурсу. Уже вкотре декорації цього заходу вражають і милують око відвідувачів дійства. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів, які організували виставку осінніх дарів. З квітів, зерна, гілочок, гарбузів, картоплі учні створили справжні шедеври, фантазії яких не було меж. Здобувачі освіти з професії “Живописець” намалювали чудові натюрморти та пейзажі на осінню тематику.

За результатами конкурсу “Барви осені” перемогу здобули:

Вокальний жанр:

1 місце Шевчук Єлизавета

2 місце Романченко Єлизавета

3 місце Форманчук Оксана

“Осіння композиція”:

Гран- прі – учні групи 107

1 місце – учні групи 231 та 111

2 місце – учні групи 221, 112

3 місце – учні групи 106 та 102

Мистецтво:

Номінація “Натюрморт”

1 місце Кривошеєва Катерина

2 місце Панасюк Дарина, Бабенко Олексій

3 місце Дунчик Богдана

Номінація “Пейзаж”

1 місце Кукурудзяну Христина

2 місце Іванова Віолетта

3 місце Гаврилюк Анастасія

Номінація “Декоративно – прикладне мистецтво”

1 місце Старушок Дмитро, Гордун Яна

2 місце – Костецька Анастасія

3 місце – Вертепна Соломія

Змагання з волейболу

З 9.11.22 – 16.11.22 відбулися змагання з волейболу!

У змаганнях взяли участь 10 команд навчально закладу.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої.

За підсумками змагань:

І місце здобула команда 109 групи

ІІ місце посіла команда 125 групи.

ІІІ місце виборола команда 102 групи.

Дякуємо всім учасникам за активну участь у змаганнях!

Вітаємо переможців!

Бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Виховний захід до Дня Гідності та Свободи

16 листопада 2022 р. в Центрі викладачем Савельєвою І.Р. було проведено виховний захід до Дня Гідності та Свободи. Метою заходу було вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року повстали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Вітаємо, колеги!

У листопаді 2022 року вишов збірник матеріалів за підсумками роботи V Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток професійної майстерності педагога в умовах нової соціокультурної реальності», яка відбулася 29-30 вересня 2022 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти. Не залишилися осторонь і педагоги Центру, а саме: Барабаш І. О., Балабанов С. О. Главацька О. Г., Дранічнікова В.А., Жмурко О. Г., Зборовець Н. М., Корогода І. І., Кравчук О. М., Маканик А .В., Продан І. П., Рущак О. Д., Сівак Ж. І., Сідор І. Л., Сопільник М. П., Срібняк Т. В., Степанова Т. В., Таєнчук О. В., Чекригіна Г. Б., Чорненька О. М., Чорна О. М., Чорний О. В., Чугаєва О. А., які представили власний досвід роботи у вищезазначеному збірнику. Дякуємо колеги, що не стоїте на місці, професійно зростаєте і розвиваєтеся, тим самим створюєте позитивний імідж нашого освітнього закладу!