Центр кар’єри

Дорогий друже!

Вибір професії – це важливий крок у житті молодої людини. Робота і все, що з нею пов’язане, займає більшу частину життя людини. Знайти себе у світі професії – означає здобути можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. Правильно зроблений вибір професії приносить людині задоволення як матеріальне, так і моральне, забезпечує швидке професійне зростання, робить працю радісною та творчою.  тому на допомогу молоді у виборі професії приходить Центр розвитку кар’єри ДНЗ “Подільський центр ПТО”. 

Уважно ознайомся із характеристикою професії, переглянь фото, відео професійних здобутків під час навчання, участь у різноманітних заходах та перелік підприємств, де можна в подальшому працевлаштуватися. 

БАЖАЮ УСПІХУ! 

 ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ КАР’ЄРИ

Центр розвитку кар’єри проводить кар’єрне консультування здобувачів нашого закладу. Бізнес-консультант Дранічнікова Вікторія Анатоліївна розпочала цикл тренінгів техніки пошуку роботи. Сьогодні учні навчилися правильно складати власне резюме, адже це один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Щиро надіємось, що дані знання пригодяться нашим випускникам

Профорієнтаційні ролики з професій