Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

День Європи

9 травня вперше український народ разом із усіма державами Європейського Союзу відзначає День Європи. Це важливий крок у зміцненні самоіндентифікації України як європейської держава, причетної до традицій і цінностей Європи. Це день спільних цінностей, спільної історії усіх націй континенту.

З нагоди Дня Європи в освітньому закладі викладачем Дранічніковою В.А. проведена виховна година «Європа-наш спільний дім»

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x