Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Конкурс малюнку «Безпека дорожнього руху»

#ДНЗ_Подільський_ЦПТО

#тиждень_безпеки_допожнього_руху

За безпеку дорожнього руху виступає молоде покоління. В рамках тижня безпеки дорожнього руху з 15 по 21 травня 2023 року в ДНЗ «Подільський центр ПТО» між усіма групами Центру проведений конкурс малюнку «Безпека дорожнього руху».

Дорожні ситуації, представлені на малюнках, вказали на основні правила дорожнього руху для пішоходів та про можливі наслідки, через їх порушення. Наочні зображення продемонстрували, наскільки важливо сьогодні дотримуватися правил дорожнього руху, берегти себе та оточуючих.

Дякуємо всім учасникам конкурсу за цікаві, творчі роботи і маємо надію, що дороги стануть безпечнішими, а учасники дорожнього руху – уважнішими та ввічливішими!

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x