Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Обласний конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів П(ПТ)О з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів!

Щиро вітаємо Нагорного Віталія, учня гр.№130 та його наставників, Віктора Вакарука та Сергія Балабанова з почесним ІІІ місцем в обласному конкурсі фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів П(ПТ)О з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів!!! Висловлюємо слова вдячності педагогам за гарну підготовку учня!

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x