Герої не вмирають!

436441307_1189859028718459_1241037766735092858_n

Серце крається від болю, – кращі сини України йдуть у засвіти…

Страшна звістка знову прийшла в наш навчальний заклад. На фронті загинув наш випускник – Корчак Сергій Олександрович. Молодий, доброзичливий, життєрадісний хлопець з перших днів війни став на захист України від московської орди. Сергій самовіддано служив у лавах ЗСУ понад два роки, але 14 травня його життя обірвалося. Воїн загинув, отримавши поранення внаслідок удару безпілотника під час бойових дій на Бахмутському напрямку. В глибокій скорботі схиляємо голови перед світлою пам’яттю Сергія, якому назавжди 24 роки. Щирі співчуття рідним Героя… Честь і шана незламним! ГЕРОЇ не вмирають!

Гіркий смуток знову охопив наш колектив – відразу дві страшні звістки прийшло з фронту. Два Героя – наших випускника віддали свої життя за свободу та незалежність України. Валерій Сваричевський до останнього подиху був вірний присязі, боронив рідну землю! Ілля Соболєв зустрів свою останню 25-ту весну. Чуйний, доброзичливий, гарно вчився на автослюсаря, але клята війна забрала життя двох чудових хлопців, двох хоробрих воїнів…Серце крається від болю… Низький уклін Вам, воїни! Щирі співчуття рідним. Герої не вмирають!

Серце крається від болю, - кращі сини України йдуть у засвіти... Страшна звістка знову прийщла в Центр. На фронті загинув наш випускник - Білоус Анатолій Ігорович. Воїн віддав найдорожче - своє життя за свободу та незалежність нашої Батьківщини. В глибокій скорботі схиляємо голови перед світлою пам'яттю Анатолія. Щирі співчуття рідним Героя... Честь і шана незламним! Герої не вмирають!

Сьогодні ми попрощалися ще з одним Героєм… На жорстокій війні загинув наш учень – Роман Камінський. Біль стискає серце… Молодий, енергійний, гарно вчився, мріяв про вільну, незалежну Україну, за яку і віддав своє життя. Назавжди 35. У гіркий скорботі схиляємо голови… Честь і шана незламним! Герої не вмирають!

Знову втрата…
Назавжди 29…
На щиті повертається додому випускник Центру Вадим Кшемінський.
Війна забрала життя молодого, енергійного, талановитого хлопця.
Вічна пам‘ять нашому Герою!
Найщиріші співчуття рідним та близьким!
Герої не вмирають!🇺🇦
😢Герой повертається на щиті…
Стало відомо про загибель нашого випускника БАБЛЮКА Івана Івановича 23.02.1985 р.н.
З початком повномасштабного вторгнення Іван пішов добровольцем на війну. Ніс службу у складі однієї із механізованих штурмових бригад у званні молодшого сержанта.
Воїн зник 14.09.2022 року біля с. Нестерянка Запорізької області. З того часу рідні не полишали надії, що він живий і продовжували пошуки. Однак 22.01.2024 року його було ідентифіковано.😢
🇺🇦Вічна та світла пам’ять Захиснику!
🕯️Щирі слова співчуття рідним і близьким Івана….

Знову втрата…. На щиті повертається додому випускник Центру Роман СОКИРНИК. Війна забрала життя молодого, енергійного, талановитого хлопця. Йому було лише 29… Вічна пам‘ять нашому Герою! Найщиріші співчуття рідним та близьким! Герої не вмирають!

22.12.2023р. чорна звістка знову прийшла в наш заклад зі Сходу… Олександр БАЛАН 2000 р.н. та Андрій ДИВДИК 1995 р.н. , наші випускники – чудові хлопці, молоді, енергійні, талановиті вже ніколи не прийдуть до свого Центру, не розкажуть педагогам про свої успіхи… Гострий біль стискає серця нашого колективу, Герої віддали своє життя за свободу України, повернулися додому на щиті. Щирі співчуття згорьованим родинам. Честь і шана незламним! Герої не вмирають! Ви назавжди в наших серцях!

11.12.2023р. знову гіркий сум огорнув педагогів та учнівнів Центру ПТО… Наш учень – Герой, Визволитель, молодий чоловік, який ніколи не повернеться додому, не пригорне дружину, сина, не привітається із своїми вчителями … Не зможе, бо загинув, віддав найдорожче – своє життя за честь і свободу нашої України. ВАДИМ СТАНІСЛАВСЬКИЙ навічно залишиться у наших серцях. Щире співчуття рідним і близьким Героя… Герої не вмирають

21.11.2023р. Нестерпний сум знову охопив наших педагогів та учнів – сьогодні провели в останню путь нашого учня Олега Гуменюка. Добрий, веселий, щирий, таким назавжди залишиться в нашій пам’яті Олег! Спочивай з миром, Герою! Щирі співчуття рідним і близьким Олега! Честь і шана незламним!

“Знову наш”, – гірко зітхають педагоги, зі сльозами на очах згадують Діму Гаврілова, який повертається додому на щиті…Головний сержант 14 бригади оперативного призначення НГУ “Червона Калина” Гаврілов Дмитро В’ячеславович загинув 14.09.2023року в н.п. Роботино. Обірвалося життя чудового хлопця, воїна, який до останнього подиху захищав Батьківщину! Навіки 25… Схиляємо голови у гіркій скорботі. Щирі співчуття рідним і близьким Дмитра. Честь і слава Незламним! Герої не вмирають!

Знову страшна звістка вразила колектив Центру…
8 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на території Куп’янського району Харківської області загинув наш випускник НАЙДЬОНОВ ВЛАДИСЛАВ ЮРІЙОВИЧ, 1999р.н.
Влад не дожив 3 дні до свого 24 дня народження… Ворожа куля обірвала життя чудового, розумного хлопця…Викладачі згадують Влада як ввічливого, спокійного учня, який мав чудові здібності до електрозварювання.
Схиляємо голови в глибокій скорботі, висловлюємо щирі співчуття родині Героя!
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!
29.08.2023р. Знову втрата…
Захищаючи Україну, загинув випускник Центру Гасанов Максим.
Максим залишиться в нашій пам’яті спокійним, серйозним хлопцем та справжнім патріотом нашої держави.
Неможливо словами передати біль втрати …
Учнівський та інженерно-педагогічний колектив Центру висловлює щирі співчуття рідним та близьким Максима.
Світла пам’ять Герою!
Герої не вмирають!
15.08.2023р. І знову втрати серед наших випускників…
Захищаючи нашу рідну землю, загинув Павловський Денис. Енергійний, веселий, життєрадісний – таким в нашій пам’яті залишиться Денис.
Учнівський та педагогічний колектив Центру висловлюють щирі співчуття рідним загиблого захисника. Спочивай з Богом! Світла і вічна пам’ять!
ГЕРОЇ не вмирають!
28.07.2023р. пішов у увічність молодий, талановитий, життєрадісний хлопець!
Подільський центр ПТО знову в жалобі. На щиті додому повертається наш випускник Артем Латюк.
Народився 26 червня 2000р., жив у селі Гаврилівці Жванецької громади. 2018році заківчив ДНЗ “Подільський центр ПТО” за професією “Елекрогазозварник”. У 2019 р. призвали служити до лав ЗСУ. За відмінні показники у бойовій та тактичній підготовці Артема запросили на навчання до Львівської Національної академії сухопутних військ України, де навчався 31.05.2019-28.02.2023рр.
В перші дні війни, будучи курсантом 3 курсу, боронив Київщину. За проявлений героїзм у першому бою був нагороджений орденом “За мужність” ІІІст.
Йому було всього 23.
Вічна пам‘ять нашому Герою!
Найщиріші співчуття рідним та близьким!
Герої не вмирають!
ДНЗ “Подільський Центр ПТО” сумує з приводу смерті випускника Велієва Аділа Велі Огли 22.04.1987 року народження, який захищав Україну від російських агресорів у 10 гірсько- штурмовій бригаді 108 батальйону. З 11.03.2022 року перестав виходити на зв’язок . Довгі дні чекання та надії на добру звістку та нажаль… Виконуючи бойове завдання Аділ загинув захищаючи Київ.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким.
Герої не вмирають – вони назавжди залишаються в наших серцях.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас.
ДНЗ “Подільський Центр ПТО” сумує з приводу смерті випускника 2005 року
Підлісного Миколи Володимировича. Микола, захищаючи Україну від російських агресорів,
30 червня 2023 року поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області підірвався на протипіхотній міні виконуючи бойове завдання.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким.
Герої не вмирають – вони назавжди залишаються в наших серцях.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас.
І знову втрати серед наших випускників…
10.06.2023р., внаслідок ДТП загинув Хмелевський Родіон. Бувши сапером він гідно виконував свій обов’язок із захисту Батьківщини, ніс службу на Харківщині. Енергійний, життєрадісний – таким в нашій пам’яті залишиться Родіон.
Учні та педагогічний колектив Центру висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого захисника. Спочивай з Богом! Світла пам’ять!
ГЕРОЇ не вмирають!
Співчуваємо втраті…
14.03.2023р., трагічні наслідки війни вже вкотре торкнулися нашої училищної родини. Від рук російських окупантів загинув наш учень, випускник 2016 року з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, Машиніст крана автомобільного” Максим Калашніков… Добрий, чуйний, гарно вчився, чудовий товариш, прекрасна людина..
Під час повномаштабного вторгнення російської нечесті без зволікань став на захист Батьківщини. Молодший сержант Максим Калашніков був мужнім воїном, вірним побратимом готовим завжди прийти на допомогу, але в запеклому бою з рашистськими загарбниками 13.03.2023 року між населеними пунктами Орєхово-Василівка та Міньківка Бахмутського району Донецької області отримав важке поранення яке, на превеликий жаль, виявилось несумісне з життям.
До останнього подиху був вірний присязі та українському народу.
Важко підібрати слова втіхи, неможливо вгамувати біль від непоправної втрати.
Низько схиляємо голови в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю нашого випускника та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Максима!
Вічні йому Слава і Шана !
Пам’ятаймо кожну хвилину, кому ми завдячуємо за своє життя і свободу !!!
Герої не вмирають !
На прикрість, війна й далі продовжує приносити на адресу нашого закладу сумні звістки – 01 березня 2023 року під час виконання бойового завдання, по охороні військової техніки, загинув від кульового поранення наш випускник Євген Анатолійович Зозуля.
Розділяємо біль, і не пробачимо ворогу цієї гіркої втрати, яка сиротила нашу землю на людину, яка мала гарні плани та чіткі бачення свого майбутнього в Україні.
04.03.2023р. Назавжди 19… 
Педагогічний та учнівський колектив висловлює щирі співчуття рідним та близьким Євгена!
Світла та вічна пам’ять Герою України!
 
23.02.2023р.  знову трагічна звістка надійшла до нашого навчального закладу.
Олег Гринжук, випускник 2011 року, віддав найцінніше – своє життя за наш з вами спокій, за мирне небо над нашою Батьківщиною.
У нашій пам’яті, Олег назавжди залишиться позитивним, завжди усміхненим та закоханим в життя юнаком!
Педагогічний колектив висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олега!
Світла та вічна пам’ять Герою України!
І знову втрати серед наших випускників…
03.02.2023р., повертаючись до рідного Кам’янця у відпустку після жорстоких боїв з російським агресором, внаслідок ДТП, загинув Каньовський Віталій. Енергійний, веселий, життєрадісний – таким в нашій пам’яті залишиться Віталій.
Учні та педагогічний колектив Центру висловлюють щирі співчуття рідним загиблого захисника. Спочивай з Богом! Світла пам’ять!
ГЕРОЇ не вмирають!
І знову втрати серед наших випускників…
14.01.2023 р., захищаючи нашу рідну землю, загинув Дімітровський (Петух) Руслан. Енергійний, веселий, життєрадісний – таким в нашій пам’яті залишиться Руслан.
Учні та педагогічний колектив Центру висловлюють щирі співчуття рідним загиблого захисника. Спочивай з Богом! Світла пам’ять!
ГЕРОЇ не вмирають!
Ще одна важка втрата…
07.01.2023р  у жорстокій війні з російським агресором загинув молодший сержант і наш колишній учень Дмитро Костишин, який віддав своє життя за мир та спокій в нашій країні.
Теплі спогади про Дмитра назавжди залишаться в наших серцях.
Педагогічний колектив висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя!
Світла пам’ять і наша молитва за упокій душі справжнього сина України.
Не пробачимо ніколи!
Слава Україні! Героям слава!
Колектив Центру знову у жалобі…
29.12.2022р. під час виконання службового завдання на Донеччині, загинув кам’янчанин, сапер Денис Ясинецький. Наш випускник, навчався 2008-2010 н.р. Денис обрав мирну професію – реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів; маляр, хотів будувати, прикрашати землю, творити… Але ворог обірвав життя 30-річного Героя. Схиляємо голови у невимовній скорботі! Щирі співчуття рідним та близьким. Слава та вічна пам’ять Захиснику!
Герої не вамирають!
25.10.2022р. Олексій Кривіцький, випускник ДНЗ “Подільський центр професійно-технічної освіти”, запам’ятався педагогам Центру як добра та світла людина, хлопець, який випромінював лише позитив. Схиляємо голови у невимовній скорботі, розділяємо біль рідних людей!
Герої не вмирають!
05.10.2022р. в бою, поблизу Нижньої Журавки на Харківщині, хоробро б’ючись із ворогом, загинув наш учень – випускник ДНЗ “Подільський центр ПТО” ВЕРЕЦУН ВАДИМ. Вадим був чудовим юнаком, який любив життя, був доброзичливим, ввічливим, веселим, товариським. Таким він залишиться в нашій пам’яті назавжди.
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!
Щирі співчуття рідним.

Подільський Центр ПТО знову в жалобі… 21.09.2022р. стало відомо про загибель нашого випускника Матієшена Павла Руслановича. Павло пішов боронити рідну землю і загинув біля населеного пункту Оскіл Ізюмського району на Харківщині . Не стало чудового хлопця, молодого, амбітного, у якого все життя було попереду… Схиляємо голови у невимовній скорботі, співчуваємо рідним та близьким з приводу важкої втрати! Вічна та світла пам’ять Герою!

Подільський Центр ПТО знову в жалобі… 19.09.2022 року стало відомо про загибель 7нашого випускника Марунчака Вадима Володимировича, 1998 року народження, кам’янчанина. Вадим пішов боронити рідну землю і загинув під час ракетного обстрілу в Дніпрі. Не стало чудового хлопця, молодого, амбітного, у якого все життя було попереду… Схиляємо голови у невимовній скорботі, співчуваємо рідним та близьким з приводу важкої втрати! Вічна та світла пам’ять Герою!

І знову втрати серед наших випускників…
Захищаючи нашу рідну землю, загинув Манчул Олександр Миколайович. Добрий, щирий, старанний та відповідальний учень.
Учні та педагогічний колектив висловлює щирі співчуття родині загиблого захисника. Спочивай з Богом, Саша! Світла пам’ять!
Герої не вмирають!
Жорстока війна обірвала життя ще одного нашого випускника – Валентина Петрука.
Герой захищав рідну землю з 2015 року. Важко передати словами той біль, який переповнює наші серця.
Висловлюємо глибокі співчуття батькам та рідним хлопця.
Пам’ять про тебе житеме вічно!
Герої не вмирають!
Сьогодні ми дізналися, що 8 квітня, захищаючи Україну, загинув наш випускник Віктор Шкромида.
Світлий і натхненний юнак, закоханий у мистецтво, хороший друг, завжди усміхнений і радісний, – саме таким він був для усіх нас.
Педагогічний колектив висловлює щирі співчуття рідним та близьким Віктора.
Світла пам’ять і наша молитва за упокій душі справжнього сина України.
Не пробачимо ніколи!
Слава Україні! Героям слава!

Учні, педагоги ДНЗ “Подільський центр ПТО” висловлюють глибоке співчуття родині Героя-випускника Віталія Киналя, який поклав власне життя за нашу свободу. Поділяємо невимовний біль з близькими та рідними загиблого захисника. Вічна пам‘ять! Герої не вмирають!