Герої не вмирають!

(25.10.22) Олексій Кривіцький, випускник ДНЗ “Подільський центр професійно-технічної освіти”, запам’ятався педагогам Центру як добра та світла людина, хлопець, який випромінював лише позитив. Схиляємо голови у невимовній скорботі, розділяємо біль рідних людей!

Герої не вмирають!

(05.20.22) В бою, поблизу Нижньої Журавки на Харківщині, хоробро б’ючись із ворогом, загинув наш учень – випускник ДНЗ “Подільський центр ПТО” ВЕРЕЦУН ВАДИМ. Вадим був чудовим юнаком, який любив життя, був доброзичливим, ввічливим, веселим, товариським. Таким він залишиться в нашій пам’яті назавжди.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

Щирі співчуття рідним.

(21.09.22) Подільський Центр ПТО знову в жалобі… Сьогодні стало відомо про загибель нашого випускника Матієшена Павла Руслановича. Павло пішов боронити рідну землю і загинув біля населеного пункту Оскіл Ізюмського району на Харківщині . Не стало чудового хлопця, молодого, амбітного, у якого все життя було попереду… Схиляємо голови у невимовній скорботі, співчуваємо рідним та близьким з приводу важкої втрати! Вічна та світла пам’ять Герою!

(16.09.22) Подільський Центр ПТО знову в жалобі… Сьогодні стало відомо про загибель нашого випускника Марунчака Вадима Володимировича, 1998 року народження, кам’янчанина. Вадим пішов боронити рідну землю і загинув під час ракетного обстрілу в Дніпрі. Не стало чудового хлопця, молодого, амбітного, у якого все життя було попереду… Схиляємо голови у невимовній скорботі, співчуваємо рідним та близьким з приводу важкої втрати! Вічна та світла пам’ять Герою!

(28.04.22) І знову втрати серед наших випускників…

Захищаючи нашу рідну землю, загинув Манчул Олександр Миколайович. Добрий, щирий, старанний та відповідальний учень.

Учні та педагогічний колектив висловлює щирі співчуття родині загиблого захисника. Спочивай з Богом, Саша! Світла пам’ять!

Герої не вмирають!

(27.04.22)

ДНЗ “Подільський центр ПТО” знову у скорботі. Жорстока війна обірвала життя ще одного нашого випускника – Валентина Петрука.

Герой захищав рідну землю з 2015 року. Важко передати словами той біль, який переповнює наші серця.

Висловлюємо глибокі співчуття батькам та рідним хлопця.

Пам’ять про тебе житеме вічно!

Герої не вмирають!

(09.04.22) Сьогодні ми дізналися, що 8 квітня, захищаючи Україну, загинув наш випускник Віктор Шкромида.

Світлий і натхненний юнак, закоханий у мистецтво, хороший друг, завжди усміхнений і радісний, – саме таким він був для усіх нас.

Педагогічний колектив висловлює щирі співчуття рідним та близьким Віктора.

Світла пам’ять і наша молитва за упокій душі справжнього сина України.

Не пробачимо ніколи!

Слава Україні! Героям слава!

(06.04.22) Учні, педагоги ДНЗ “Подільський центр ПТО” висловлюють глибоке співчуття родині Героя-випускника Віталія Киналя, який поклав власне життя за нашу свободу. Поділяємо невимовний біль з близькими та рідними загиблого захисника. Вічна пам‘ять!

Герої не вмирають!