Герої не вмирають!

(13.03.23) Співчуваємо втраті…

Трагічні наслідки війни вже вкотре торкнулися нашої училищної родини. Від рук російських окупантів загинув наш учень, випускник 2016 року з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, Машиніст крана автомобільного” Максим Калашніков… Добрий, чуйний, гарно вчився, чудовий товариш, прекрасна людина..

Під час повномаштабного вторгнення російської нечесті без зволікань став на захист Батьківщини. Молодший сержант Максим Калашніков був мужнім воїном, вірним побратимом готовим завжди прийти на допомогу, але в запеклому бою з рашистськими загарбниками 13.03.2023 року між населеними пунктами Орєхово-Василівка та Міньківка Бахмутського району Донецької області отримав важке поранення яке, на превеликий жаль, виявилось несумісне з життям.

До останнього подиху був вірний присязі та українському народу.

Важко підібрати слова втіхи, неможливо вгамувати біль від непоправної втрати.

Низько схиляємо голови в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю нашого випускника та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Максима!

Вічні йому Слава і Шана !

Пам’ятаймо кожну хвилину, кому ми завдячуємо за своє життя і свободу !!!

Герої не вмирають !

(01.03.23) На прикрість, війна й далі продовжує приносити на адресу нашого закладу сумні звістки – 01 березня 2023 року під час виконання бойового завдання, по охороні військової техніки, загинув від кульового поранення наш випускник Євген Анатолійович Зозуля.
Розділяємо біль, і не пробачимо ворогу цієї гіркої втрати, яка сиротила нашу землю на людину, яка мала гарні плани та чіткі бачення свого майбутнього в Україні.

(22.02.23) І знову трагічна звістка надійшла до нашого навчального закладу.

Олег Гринжук, випускник 2011 року, віддав найцінніше – своє життя за наш з вами спокій, за мирне небо над нашою Батьківщиною.

У нашій пам’яті, Олег назавжди залишиться позитивним, завжди усміхненим та закоханим в життя юнаком!

Педагогічний колектив висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олега!

Світла та вічна пам’ять Герою України!

(03.02.23) І знову втрати серед наших випускників…

Повертаючись до рідного Кам’янця у відпустку після жорстоких боїв з російським агресором, внаслідок ДТП, загинув Каньовський Віталій. Енергійний, веселий, життєрадісний – таким в нашій пам’яті залишиться Віталій.

Учні та педагогічний колектив Центру висловлюють щирі співчуття рідним загиблого захисника. Спочивай з Богом! Світла пам’ять!

ГЕРОЇ не вмирають!

(14.01.23) І знову втрати серед наших випускників…

Захищаючи нашу рідну землю, загинув Дімітровський (Петух) Руслан. Енергійний, веселий, життєрадісний – таким в нашій пам’яті залишиться Руслан.

Учні та педагогічний колектив Центру висловлюють щирі співчуття рідним загиблого захисника. Спочивай з Богом! Світла пам’ять!

(06.01.23) Ще одна важка втрата…

У жорстокій війні з російським агресором загинув молодший сержант і наш колишній учень Дмитро Костишин, який віддав своє життя за мир та спокій в нашій країні.

Теплі спогади про Дмитра назавжди залишаться в наших серцях.

Педагогічний колектив висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя!

Світла пам’ять і наша молитва за упокій душі справжнього сина України.

Не пробачимо ніколи!

Слава Україні! Героям слава!

(28.12.22) Колектив Центру знову у жалобі…
Під час виконання службового завдання на Донеччині, загинув кам’янчанин, сапер Денис Ясинецький. Наш випускник, навчався 2008-2010 н.р. Денис обрав мирну професію – реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів; маляр, хотів будувати, прикрашати землю, творити… Але ворог обірвав життя 30-річного Героя. Схиляємо голови у невимовній скорботі! Щирі співчуття рідним та близьким. Слава та вічна пам’ять Захиснику!
Герої не вамирають!

(25.10.22) Олексій Кривіцький, випускник ДНЗ “Подільський центр професійно-технічної освіти”, запам’ятався педагогам Центру як добра та світла людина, хлопець, який випромінював лише позитив. Схиляємо голови у невимовній скорботі, розділяємо біль рідних людей!

Герої не вмирають!

(05.10.22) В бою, поблизу Нижньої Журавки на Харківщині, хоробро б’ючись із ворогом, загинув наш учень – випускник ДНЗ “Подільський центр ПТО” ВЕРЕЦУН ВАДИМ. Вадим був чудовим юнаком, який любив життя, був доброзичливим, ввічливим, веселим, товариським. Таким він залишиться в нашій пам’яті назавжди.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

Щирі співчуття рідним.

(21.09.22) Подільський Центр ПТО знову в жалобі… Сьогодні стало відомо про загибель нашого випускника Матієшена Павла Руслановича. Павло пішов боронити рідну землю і загинув біля населеного пункту Оскіл Ізюмського району на Харківщині . Не стало чудового хлопця, молодого, амбітного, у якого все життя було попереду… Схиляємо голови у невимовній скорботі, співчуваємо рідним та близьким з приводу важкої втрати! Вічна та світла пам’ять Герою!

(16.09.22) Подільський Центр ПТО знову в жалобі… Сьогодні стало відомо про загибель нашого випускника Марунчака Вадима Володимировича, 1998 року народження, кам’янчанина. Вадим пішов боронити рідну землю і загинув під час ракетного обстрілу в Дніпрі. Не стало чудового хлопця, молодого, амбітного, у якого все життя було попереду… Схиляємо голови у невимовній скорботі, співчуваємо рідним та близьким з приводу важкої втрати! Вічна та світла пам’ять Герою!

(28.04.22) І знову втрати серед наших випускників…

Захищаючи нашу рідну землю, загинув Манчул Олександр Миколайович. Добрий, щирий, старанний та відповідальний учень.

Учні та педагогічний колектив висловлює щирі співчуття родині загиблого захисника. Спочивай з Богом, Саша! Світла пам’ять!

Герої не вмирають!

(27.04.22)

ДНЗ “Подільський центр ПТО” знову у скорботі. Жорстока війна обірвала життя ще одного нашого випускника – Валентина Петрука.

Герой захищав рідну землю з 2015 року. Важко передати словами той біль, який переповнює наші серця.

Висловлюємо глибокі співчуття батькам та рідним хлопця.

Пам’ять про тебе житеме вічно!

Герої не вмирають!

(09.04.22) Сьогодні ми дізналися, що 8 квітня, захищаючи Україну, загинув наш випускник Віктор Шкромида.

Світлий і натхненний юнак, закоханий у мистецтво, хороший друг, завжди усміхнений і радісний, – саме таким він був для усіх нас.

Педагогічний колектив висловлює щирі співчуття рідним та близьким Віктора.

Світла пам’ять і наша молитва за упокій душі справжнього сина України.

Не пробачимо ніколи!

Слава Україні! Героям слава!

(06.04.22) Учні, педагоги ДНЗ “Подільський центр ПТО” висловлюють глибоке співчуття родині Героя-випускника Віталія Киналя, який поклав власне життя за нашу свободу. Поділяємо невимовний біль з близькими та рідними загиблого захисника. Вічна пам‘ять!

Герої не вмирають!