Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/podcpto/domains/podcpto.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Майстер-клас “Приготування піци”

Піца – це традиційна італійська страва, яку полюбляють у всьому світі.

У неї дуже багато переваг: зручно їсти, готується дуже швидко, її досить, щоб поласувати великою компанією. Але найголовніше – це надзвичайно смачно! Сьогодні, з метою профорієнтаційної роботи, майстрами виробничого навчання Коваль Н.І та Чугаєвою О.А. проведено майстер-клас “Приготування піци” для учнів 10-Б класу Ліцею №9 імені А.М.Трояна.

Також учні мали можливість ознайомитися з учнівською майстернею з професії “Офіціант” та відвідати “Учнівський навчальний готельно-туристичний центр”, де екскурсію їм провів майстер виробничого навчання Єфіменко А.В.

https://metodust-pto.blogspot.com/p/blog-page_4.html

Розпочалася вступна кампанія до Подільського центру ПТО!Тут учнів готують до дорослого життя, до праці.Завдання педагогів закладу щоденно дбати, аби навчання було цікавим і приносило здобувачам освіти моральне задоволення. Якщо ви хочете забути про сірі будні і опанувати сучасну перспективну професію, то ДНЗ «Подільський центр ПТО» – ваш надійний вибір!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x